Przejdź do treści

Rolety dzień noc

Rolety dzień noc ostatnimi czasy stają się bardzo popularne w naszym kraju. Zostały „sprowadzone” do nas zza zachodniej granicy i bardzo szybko znalazły uznanie wśród Polaków. Zatem co warto o nich wiedzieć, zanim dokonamy zakupu? Jakie są zalety z ich posiadania?

Szukasz rolet?

W sklepie minirolety.pl znajdziesz szeroki wybór rolet na każdy wymiar! 

Nowoczesne rolety dzień noc

Tajemnica, jaką kryje w sobie nazwa rolet dzień noc, tkwi w poziomych pasach. Są one wykonane z dwóch różnych rodzajów tkanin. Jedna z nich przepuszcza światło słoneczne, a druga nie. Oczywiście możemy regulować je o każdej porze dnia. Również w nocy, gdy potrzebujemy odrobinę prywatności lub przeszkadza nam nadmierne światło latarni ulicznych. Ich kolejną zaletą jest możliwość podniesienia w całości. Jednak w tym momencie tracimy walory estetyczne, ponieważ całe okno pozostanie odsłonięte. W tym miejscu nasuwa się kolejny plus z zakupu nowoczesnych rolet dzień noc. Dzięki swoim pasom rolety dzień noc z całą pewnością zastąpią tradycyjne firany, które wymagają częstego prania ze względu na osiadanie na nich kurzu. Funkcja podnoszenia omawianych rolet przydaje się także podczas naszych porządków.

Z kolei, jeżeli możemy podnieść rolety w całości to czy da się je zatrzymać w innej, dowolnej pozycji? Otóż tak, nie ma z tym najmniejszego problemu. Według uznania możesz zatrzymać w połowie okna czy jednej trzeciej. Wszystko zależy od Twoich aktualnych potrzeb.

Jakie są rodzaje nowoczesnych rolet dzień noc?

• rolety dzień noc (klasyczne) – montowane są do ściany lub sufitu w naszym mieszkaniu. Szczególnie sprawdzą się, kiedy posiadamy okna o nietypowych wymiarach lub miejscach. Jednak mogą one nieco utrudnić dostęp do okna.
• mini rolety – te z kolei można przywiesić bezpośrednio do ramy okiennej przy pomocy mocnej taśmy lub haczyków. Oczywiście takie materiały nie powinny uszkodzić okna, a także bardzo łatwo je w razie potrzeby zdemontować.
• rolety dzień noc w kasecie – przylegają one bezpośrednio do szyby okna dzięki specjalnej ramie. Jej główną zaletą jest bardzo małe zbieranie się kurzu, dlatego są szczególnie polecane dla alergików, którzy muszą zwracać szczególną uwagę na czystość przedmiotów. Z kolei ich montaż nie jest wcale trudny. Rolety dzień noc w kasecie założysz identycznie jak mini rolety.

Oczywiście w każdym przypadku montaż rolet dzień noc nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Do każdego opakowania została dołączona krótka instrukcja, która pomoże Ci w instalacji. Najważniejszą kwestią jest dobre wymierzenie okna, aby właściwie dobrać rozmiar rolety. W następnym kroku staniesz jedynie przed wyborem koloru.

Opinie klientów

"Jestem w pełni zadowolony nie tylko przez większy komfort przebywania w mieszkaniu, ale także przez prostotę montażu [...]"
Mariusz

Czy warto posiadać nowoczesne rolety dzień noc w swoim domu?

Z całą pewnością wybór rolet dzień noc w kasecie czy w tradycyjnej ich formie jest bardzo dobrym rozwiązaniem do każdego rodzaju mieszkania, czy nawet biura. Wielu zadowolonych klientów, a nawet osób zajmujących się stylizacją wnętrz szczególnie zwraca uwagę na charakterystyczne pasy, które widoczne są również z zewnętrznej strony budynku. Prawdę mówiąc, często jest to główny argument, jakim kierują się osoby wybierające rolety dzień noc. Szeroka gama kolorów oraz rozmiarów sprawi, że również Ty będziesz mógł wybrać produkt, który idealnie wpasuje się w posiadane wnętrze. Dodatkowo będziesz mógł pożegnać się z firanami, które zbierają różne pyłki oraz co najważniejsze znacznie zmniejszają wizualnie nasze wnętrze, szczególnie kiedy posiadamy niewielkie mieszkanie. Z kolei brak firan czy zasłon powoduje, że wnętrze naszego domu jest bardzo widoczne, a przecież każdemu z nas zależy na odrobinie prywatności. Rolety dzień noc, są świetnym rozwiązaniem. Łączą bowiem w sobie cechy rolet i żaluzji, a do tego nowoczesna estetyka sprawi, że będziesz zadowolony z ich zakupu. Ponadto atrakcyjna cena nowoczesnych rolet dzień noc w połączeniu z wysoką jakością produktu zagwarantuje Ci pełną satysfakcję z ich posiadania.

Odwiedź nas