Przejdź do treści

Rolety zaciemniające opinie

Marek

Mam w biurze salę konferencyjną i niestety wcześniej w słoneczny dzień obraz wyświetlany przez rzutnik był praktycznie nieczytelny, dlatego postanowiłem kupić rolety zaciemniające. Opinie znajomych mnie zachęciły do skorzystania z tych modeli i jestem zadowolony - sprawdzają się w swojej roli.

Kacper

Wcześniej używałem zwykłych rolet w moim pokoju, co nie było skuteczne przy mocnym słońcu, a często pracuję przy komputerze. Z tego powodu kupiłem sobie rolety zaciemniające i był to strzał w dziesiątkę, ponieważ jeśli chcę - mogę uzyskać zupełną ciemność, dlatego polecam serdecznie!

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jakub

Mam dużo okien w mieszkaniu, dlatego latem wszystkie pomieszczenia bardzo szybko się nagrzewały. Z tego powodu zaopatrzyłem kupiłem rolety zaciemniające, bo opinie internautów sugerowały, że dzięki zaciemnieniu zmniejsza się temperatura i okazało się to prawdą! Serdecznie polecam, bo przy tym nie jest to drogie rozwiązanie.

Marysia

W moim domu zawsze było gorąco, dlatego kupiłam rolety zaciemniające i teraz jest całkiem przyjemnie 🙂 Zamówiłam niebieskie modele, bo bardzo dobrze pasują do moich mebli i dzięki temu wnętrze wydaje się bardziej spójne, a szczególnie zwracam uwagę na estetykę. Dochodzi do tego całkiem atrakcyjna cena 🙂

Adam

Moje poprzednie rolety się zniszczyły, a chcąc bardziej ograniczyć wpadanie słońca do mieszkania wybrałem rolety zaciemniające. Opinie kolegów również były zachęcające. to był strzał w dziesiątkę, bo nie tylko mogę teraz w dzień zrobić noc 🙂 ale też ograniczyć nagrzewanie się pomieszczeń.

Bartek

Nie lubię mocnego światła, dlatego po kupnie mieszkania zaopatrzyłem się w rolety zaciemniające. Przede wszystkim podoba mi się fakt, że produkty są stosunkowo tanie, a przy tym bardzo łatwo je zamontować. Wybrałem zielony kolor, bo najbardziej mi się podobał, a przy tym dobrze pasował do mieszkania.

Michał

Przez mój światłowstręt bardzo źle znoszę lato, dlatego do domu kupiłem rolety zaciemniające, dzięki którym mogę praktycznie całkowicie zasłonić okna i poczuć się znacznie bardziej komfortowo. Do tego moje modele były bardzo proste w montażu, dlatego szczególnie polecam.

Marzena

Razem z mężem zastanawialiśmy sie, jak najlepiej zasłonić okna, bo postanowiliśmy zrezygnować ze starych zasłon i kupić coś nowoczesnego. Wybraliśmy rolety zaciemniające, bo nie tylko są bardzo funkcjonalne, ale zmniejszają nagrzewanie się domu w lecie. Do tego mąż bardzo szybko wszystko zamontował 🙂